مرگ مولف تلویحی

بعضی از داستان ها هست که با تو زندگی می کند. مهم نیست که چقدر تکنیکی باشد. شاید داستانی بهتر از این هم داشته باشی، ولی این جور داستان ها در کنارت نفس می کشند و با تو زندگی می کنند. یا شاید هم تو زندگی شان کنی. در هر صورت «مرگ مولف تلویحی» از آن داستان هایی ست که دوستشان دارم. قرار بود خوانش این کار را رضا نبی زاده ی عزیز انجام دهد. حتی یک شب تا صبح این کار را انجام دادیم. ضبط کردیم و رضا چند شعر می خواند و می گفت: «سمی بیا یه بار دیگه بخونمش.» به هر حال رضا هم این کار را دوست دارد. هر چند که خوانش من زیاد حرفه ای نیست و اولین داستانی است که ضبطش کردم، ولی امیدوارم از آن خوشش بیاید. و همچنین شما هم خوشتان بیاید. 

یک نکته ی دیگر هم در خصوص موسیقی هایی که انتخاب شده بگویم. با چند نفر صحبت کردم که بعضی از آنها با وجود موسیقی در خوانش داستان مخالف بودند. ولی موسیقی جزئی از زندگی روزمره ی من است. موسیقی ابتدایی «حس تاریخ» نام دارد، که فکر کنم همه مان آن را می شناسیم. موسیقی دوم «Heaven's Crying» از «Narrow Pass» می باشد. و موسیقی انتهایی هم، قسمتی از سمفونی شماره 3 بتهوون، یا همان اروئیکاست. حجم فایل هم کمی بالاست ولی فکر نکنم برای دانلود کردن مشکلی داشته باشید. 

دانلود خوانش مرگ مولف تلویحی

/ 3 نظر / 12 بازدید
نگین باهر(حورال)

موسیقی جزئی از زندگی روزمره ی من نیز است! مرگ مولف تلویحی را نخوانده ام.ممنون که می خونی برام :)

گولیا

سلام. فایل را دانلود کردم و شنیدم. به عنوان اولین کار خوب بود. نویسنده داستان هم شما هستی؟

شرکت شارژآل

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.